پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی
پایگاه اطلاع رسانی سردارشهید موسی عمویی: بیت گرامی سردارشهید موسی عمویی ، در پیامی به مناسبت رحلت حاجیه خانم خداشناس ، مادر گرانقدر سردار شهید حاج منوچهر صالحی   را به بازماندگان و بیت معزز آن شهید والامقام  تسلیت گفتند.
متن پیام بیت سردارشهید عمویی به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

خانواده معظم شهید والامقام سردارشهید حاج منوچهر صالحی

سلام علیکم

خبر تاسف بار رحلت مادر بزرگوار سردارشهید حاج منوچهر صالحی ، مرحومه مغفوره حاجیه خانم خداشناس ، که عمر با برکت خویش را در سایه سار کلام وحی و حب بی حدوحصر به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تربیت فرزندانی پاک و پرهیزکار سپری نمود، موجب تاثر و تالم خاطر اینجانبان گردید.

غم جانسوز رحلت این بانوی مومنه و پرهیزکار،  آسمان ایران اسلامی و مازندران علوی را داغدار کرد و دامن پرمهر مادر سرافراز مرد روزهای سخت و ماموریت های دشوار جنگ، سفر آخرت در پیش گرفت تا همه بازماندگان را بر صبر و تعقل بر تقدیر و مشیت الهی بر  الطاف خفیه اش وا دارد. بی شک روح بلند و مطهر این بانوی متقی و مومنه در جوار رحمت الهی با ارواح طیبه ی شهدا ،بالاخص با روح عرشی فرزند برومند شهیدش ،محشور  ومشمول رحمت ، مغفرت و رضوان خالق متعال خواهد شد.

اینجانبان،  مصیبت غم بار درگذشت این مادر فداکار و پرهیزکار را به محضر رهبر عظیم الشان انقلاب (حفظه اله)، ملت بصیر ایران و بیت معزز آن شهید والامقام ، تسلیت عرض نموده و ‌از درگاه حضرت احدیت ، برای بازماندگان اجر جزیل ْ صبر جمیل و برای آن فقیده سعیده ، غفران الهی و علو درجات مسالت می نماییم.

بیت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی

دهم دی ماه 1395 – سی ام ربیع الاول 1438

 

 

10 دی 1395 :: 00:48
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است