پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی
پایگاه اطلاع رسانی سردارشهید موسی عمویی: بیت گرامی سردارشهید موسی عمویی ، در پیامی به مناسبت رحلت حاجیه خانم حکمت ، همسر بزرگوار سرلشگر خلبان شهید بابایی، عقاب تیز پرواز آسمان ایران اسلامی   را به بازماندگان و بیت معزز شهید بابایی  تسلیت گفتند.
http://s6.picofile.com/file/8252677326/%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%B9%D9%85%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

خانواده معظم شهید والامقام سرلشکر خلبان عباس بابایی

سلام علیکم

باردیگر آسمان ایران اسلامی از غم جانسوز رحلت بانوی فاضله و مومنه ی این مرز و بوم ، داغدار و تب دار است که دامن پرمهر همسر بی نظیر و همراه بی بدیل و صبور روزهای سخت و ماموریت های دشوار خلبان تیز پرواز آسمان ایران، سفر آخرت در پیش گرفت تا همه بازماندگان را بر صبر و تعقل بر تقدیر و مشیت الهی بر  الطاف خفیه اش وا دارد.

خبر تاسف بار رحلت همسر بزرگوار شهید گرانقدر سرلشکر خلبان عباس بابایی ، مرحومه مغفوره حاجیه خانم صدیقه حکمت ، که عمر با برکت خویش را در سایه سار کلام وحی و حب بی حدوحصر به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تربیت فرزندانی پاک و پرهیزکار سپری نمود، موجب تاثر و تالم خاطر اینجانبان گردید.

بی شک روح بلند و مطهر این بانوی متقی و مومنه در جوار رحمت الهی با ارواح طیبه ی شهدا ،بالاخص با روح عرشی همسر بزرگوار شهیدش ،محشور  ومشمول رحمت ، مغفرت و رضوان خالق متعال خواهد شد.

اینجانبان بار دیگر ،  مصیبت درگذشت این همسر فداکار ، مادر مومنه و پرهیزکار را به محضر رهبر عظیم الشان انقلاب (حفظه اله)، ملت شریف و بصیر ایران اسلامی و بیت معزز شهید والامقام ، سرلشکر خلبان بابایی تسلیت عرض نموده و ‌از درگاه حضرت احدیت ، برای بازماندگان اجر جزیل و صبر جمیل و برای آن فقیده سعیده ، غفران الهی و علو درجات مسالت می نماییم.

بیت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی

سوم خرداد 1395 - شانزدهم شعبان المعظم 1437

 

                                           

 

3 خرداد 1395 :: 22:48
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است