پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی

پایگاه اطلاع رسانی سردار شهید موسی عمویی: محمدحسین عمویی بخشدار مرکزی قائمشهر شد. مهندس محمد حسین عمویی شهردار سابق ارطه و از مدیران موفق قایمشهر با حکم وزیر کشور به‌ عنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان قائمشهر منصوب وعصر امروز پنج شنبه(۳ دی ۹۴)  به‌طور رسمی معرفی شد. پیش از این مسئولیت بخشداری مرکزی قائمشهر برعهده حجت اله مولایی بود، اما از چندی قبل زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر او شنیده می‌شد.

http://s6.picofile.com/file/8229823984/photo_2015_12_25_18_13_12.jpg

مهندس محمدحسین عمویی از چهره های خوش نام منطقه بوده و فرزند ارشد سردار شهید موسی عمویی ، از فرماندهان بنام لشکر ۲۵ کربلای مازندران است. عمویی که دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری می باشد، پیش از این شهردار ارطه بوده و در شهرداری های ساری ، قائم شهر و سازمان های تابعه سابقه خدمت داشته است.
مدیر نمونه سال۹۲ شهرستان قائمشهر، مشاور ویژه معاون عمرانی استاندار مازندران، مشاور امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه تنکابن ، فرماندار محمود آباد و فرماندار مرکز استان از دیگر سوابق کاری و خدمتی محمدحسین عموئی است.
 عصر امروز مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان قائمشهر در فرمانداری این شهرستان با حضور فرماندار قائمشهر ، مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و جمعی از مدیران و روسای ادارات برگزار شد.

http://s3.picofile.com/file/8229824750/photo_2015_12_25_18_30_51.jpg

مهدی محمدی عصر امروز در حاشیه معارفه و تودیع بخشدار مرکزی این شهرستان، اظهار کرد: روستا‌ها به‌دلیل نبود امکانات کافی نیاز به توجه ویژه‌ای دارند و بخشداران باید مشکلات حوزه روستاها را برطرف کنند. وی با اشاره به اینکه باید با ارائه امکانات به روستاها نیاز‌های آنها برطرف شود، افزود: بعضی از خدمات رفاهی که در شهرها وجود دارند، روستاها از آنها بی‌بهره هستند که باید با تدابیر لازم، امکانات مورد نیاز به روستاها نیز انتقال پیدا کند.

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه دولت به لحاظ مالی سال بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد، تصریح کرد: قیمت نفت کاهش یافت و در حوزه عمرانی به‌دلیل کمبود اعتبارات، نمی‌توانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.

این مسئول ادامه داد: کمبود اعتبارات با برنامه‌ریزی و مدیریت برطرف می‌شود، به همین منظور می‌توانیم رضایت مردم را جلب کنیم. محمدی بیان کرد: در اسفندماه سال جاری، دو انتخابات مهم را پیش‌رو خواهیم داشت، که نیاز است هیئت اجرایی انتخابات با نظارت دقیق، انتخابات سالمی را برگزار کنند.

وی یادآور شد: کاندیدای مجلس شورای اسلامی که دارای گرایش سیاسی به‌خصوصی هستند، باید در منافع مردم گام بردارند. محمدی با تأکید بر اینکه دولت تدبیر و امید برای نخستین‌بار انتخابات پرشور مجلس خبرگان و شورای اسلامی را برگزار می‌کند، اضافه کرد: این دولت همه تلاش خود را به‌کار می‌برد تا مردم در انتخابات سالم به پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند.

وی اظهار کرد: باید در زمان حساس انتخابات، بر اساس رعایت موازین قانونی، نظارت دقیق بر روند انتخابات شکل گیرد. فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه رسانه‌ها در انتخابات وظیفه مهمی را بر عهده دارند، تصریح کرد: رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی به‌موقع، نقش مهمی در انتخاب مردم ایفا می‌کنند.

وی در پایان گفت: امیدواریم در هفتم اسفندماه سال جاری، با نظارت دقیق، انتخابات پر شور و سالمی در حوزه انتخابیه برگزار شود.

در این مراسم، حجت اله مولائی که از ۲۸ آبان ۹۰ با عنوان بخشدار مرکزی قائمشهر فعالیت می‌کرد تودیع و محمد حسین عمویی طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.

http://s3.picofile.com/file/8229824976/photo_2015_12_25_18_30_26.jpg

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی سردارشهید موسی عمویی ُ انتصاب شایسته ی یادگار ارشد سردارشهید موسی عمویی و اولین شهردار ارطه مهندس محمدحسین عمویی که منشا خدمات بسیاری در این شهر تازه تاسیس بودند را به سمت بخشداری مرکزی قائم شهر تبریک عرض نموده و از خداوند متعال ارزوی موفقیت های روز افزون برای این مدیر موفق را خواستار است.

3 دی 1394 :: 18:19
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است