پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی

پایگاه اطلاع رسانی سردارشهید موسی عمویی: به مناسبت هفته دفاع مقدس، فعالیتهای کودکان و نوجوانان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران رنگ و بویی دیگر داشت . پاک دلان و پاک سیرتانی که انقلاب اسلامی ایران و 8 سال جنگ تحمیلی و سرداران سلحشوری همچون سرداررشیداسلام ، شهید موسی عمویی را ندیده اند ، با کنکاش در زندگی و شهادت سرداران شهید به شکل ابتکاری و خلاقانه از تنی چند از سرداران شهید دیار لاله خیز مازندران یاد کردند.اما عده ای از اعضای نوجوان این کانون به کنکاش در وصیت نامه سردارشهیدعمویی پرداختند و بخشی از فرازهای وصیت این سردار خط شکن و دلیر را به قلم خطاطی و نقاشی به هم سن و سالان خود نشان دادند.


http://s5.picofile.com/file/8142878542/60937.jpg


همچنین دوتن از کودکان برداشت خود را از بخشی از وصیتنامه ی سردار شهید عمویی با ذوق و هنر کودکانه ی خویش بر کاغذ ،نقاشی کردند.

سردار شهید عمویی در فرازچهارم  و در سومین نصیحت از شش نصیحت ارزشمند خویش ، به فرزند ارشد خویش فرموده بودند:

" پسر بزرگوارم ، محمد حسین عزیزم ؛  تو باید یارو یاور مادر دلشکسته ات باشی و در مشکلات اورا یاری رسانی و برادران نازدانه ات را پدر گونه نوازش کنی تا جای خالی مرا حس نکنند..."

 کودکان و نوجوانان هنرمند و ارزشمند مازندرانی این بخش از وصیت نامه گرانبهای سردارعمویی را با شوق کودکان خود بر روی کاغذ این چنین به تصویر کشیدند:


http://s5.picofile.com/file/8142878600/5335.jpg


http://s5.picofile.com/file/8142878642/345.jpg

31 مرداد 1393 :: 17:28
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است