پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی

پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عموئی: جبهه جهادگران مجازی کلوب ، با بیش از 12 هزار عضو ، محلی برای اجتماع جهادگران جبهه مجازی در سایت کلوب است. هدف این جبهه، ایجاد محیطی واقعی-مجازی برای برقرای ارتباط و تبادل اطلاعات بین اعضایی که هویت واقعی آنها شناخته و تایید شده است می باشد تا بدین وسیله با اعتماد متقابل اعضا، همکاری بهتری در جهت اعتلا و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای راهبردهای ولایت مطلقه ی فقیه داشته باشند.

این جبهه اخیراً در یادداشتی با عنوان "شهید موسی عمویی...سردار ایثار" روایتی خواندنی از این سردار سلحشور دیار علویان ، به روایت از برادر محمدقلی زاده نقل کرده است ، که باهم میخوانیم:

شهیدموسی عمویی....سردار ایثار
سال 1364 در کوه قلقله مستقر بودیم که به سردار شهید عمویی خبر دادند خانواده ایشان از قائم شهر تماس گرفته و گفته حال دختر شان خوب نیست . ایشان خودشان را به قائم شهر برسانند . اما سردار عمویی هیچ توجهی نکرد تا اینکه چند بار دیگر نیز تماس گرفتند . لذا ایشان با اصرار رفقا راهی قائم شهر شد . دو سه روزی از رفتن شهید عمویی نگذشته بود که دوباره ایشان را در منطقه دیدیم . خدمت ایشان رسیدم و گفتم شما چرا امدید؟ مگر فرزندتان مریض نبود ؟ شهید عمویی مثل اینکه هیچ مصیبتی ندیده باشد گفت : چرا اتفا قا بیماری شدیدی هم داشت و بر اثر همین بیماری به رحمت خدا رفت .
من که خیلی از شنیدن این خبر ناراحت شده بودم دوباره گفتم فرزندتان از دنیا رفته و دوباره به جبهه امدید . چرا در شهر نماندید تا چند روز بگذرد؟ ایشان در جواب گفتند: خوب فرزندم مریض بود و پیش خدا رفت . حال چه دلیلی دارد که من از بچه ها دور باشم . من مسئول این بچه های رزمنده هستم و باید در کنار انها باشم و از انها مواظبت کنم .
  حقیقتاً سردار شهید موسی عمویی سردار ایثارگر و با گذشتی بود که به خاطر رزمندگان از خود و خانواده اش میگذشت .
راوی : محمد قلی زاده
التماس دعای فرج

7 اسفند 1392 :: 23:04
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است