پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی

پایگاه اطلاع رسانی سردار شهید موسی عمویی: بیت معظم سردارشهید موسی عمویی در پیامی درگذشت سرکار علیه، مرحومه ی مغفوره، شهربانو حسین شیرودی ،مادر بزرگوار امیرخلبان شهید علی اکبر شیرودی، عقاب تیزپرواز آسمان عشق و ایثار ، را تسلیت گفتند.   

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

«و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

خبر جانگداز درگذشت مرحومه ی مغفوره ی جنت مکان، حاجیه خانم شهربانو حسین شیرودی ، مادر بزرگوار شهید آسمانی و والامقام، امیرخلبان شهیدعلی اکبرشیرودی، شیرمردی از دیار لاله خیز مازندران و شهر شهیدپرور شیرود ، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

رحلت تاثر برانگیز این مادر بی بدیل، اندوه و افسوسی بزرگ بر وجودمان فرونشاند. مادری که خاضعانه، خالصانه و تنها برای رضای حضرت حق از دردانه ی نازنین خویش گذشت تا ارواح قدسی آن طائر ملکوت، نگاهدار و پاسدار نظام مقدس و میهن اسلامی مان باشد.

ما به روح آرام و مهربان این مادر سفر کرده و ارواح طیبه ی همه ی شهداء ،امام شهداء ، خاصه  فرزند برومند شهیدش ،درود و سلام می فرستیم و برای ایشان از درگاه پرودگار منان مغفرت  و آرامش و برای بیت معظم ایشان و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نماییم. 

بیت سرداررشیداسلام، شهید موسی عمویی - مازندران -شهرستان قائمشهر

5 اسفند 1391 :: 16:35
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است