پایگاه اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی
سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی سردارشهیدموسی عمویی

پایگاه اطلاع رسانی سردارشهید موسی عمویی : مخاطبان و میهمانان عزیز ، ارزشمند و قدرشناس پایگاه اطلاع رسانی سردار سرافراز شهیدعمویی ، ضمن تبریک سال جدید و آرزوی ظهور مهدی فاطمه ، سلامتی مقام عظمای رهبری و بهترین ها برای ملت غیور ایران اسلامی، و ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت بانوی مهر و مادر عطوفت و ایثار ، حضرت فاطمه زهرا(س) ،باردیگر با دفتری از خاطرات 8 سال مردانگی و شهامت با ما همراه باشید. اینبار به بزرگ مرد و فرمانده ای غیور دیگری از دیار علویان رسیدیم ، سردار سرافراز سپاه اسلام ، شهید والامقام ناصر بهداشت. سردار شهید عمویی و سردار شهید ناصر بهداشت ، از یاران شفیق یکدیگر در جنگ 8ساله ، همرزم و هم رکاب بوده اند .در وصف این سردار بزرگ همین بس که روزگاری مهندس محمدحسین عمویی ، فرزند ارشد سردارشهید عمویی ، در روزگارهای شهادت این سردار سرافراز ، از پدر بزرگوارش می پرسد که: " پدرجان ! سردار ناصر بهداشت چه کسی بود؟!" و سردارشهید عمویی با  بغضی غم انگیز پاسخ میدهد که : "پسرم! ناصر بهداشت بزرگ مردی است که زبان قاصر از بیانش است..."    

مطالب زیر برگرفته از وبلاگ لشکر25 کربلا و به کوشش برادر عزیزمان، آقای سجاد پیروزپیمان منتشر می شود که لازم می دانیم بدینوسیله از این جوان ارزشی تقدیر و تشکر کنیم.

این داستان نیست، مظلومیت سربازان روح الله است. پس تا ظهور مهدی زهرا ادامه دارد. در ذیل بیشتر با این قهرمان جبهه های حق علیه باطل و فرمانده قدرتمند و کم نظیر دیار مازندران آشنا می شویم:    

می روم تا امام زنده بماند و همچنان جلودار کاروان باشد. میروم تا قلب خود را از عشق خدا پر کنم و با یاد او روحم را آرامش دهم... 

شب خواستگاری وقتی پای صحبت به جزئیات مراسم و ازدواج کشیده شد مادرم از ناصر پرسید که برای مراسم عقد عروس چه لباسی بر تن کند ؟ شهید بزرگوار در جواب مادرم فرمودند:لباسی که بتواند در روز تشیع جنازه من هم همان را بپوشد... ادامه مطلب ...

18 فروردین 1391 :: 22:39
به وبسایت سردار شهید موسی عمویی وسطی کلایی خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع(وب سایت اطلاع رسانی سردارشهیدموسی عمویی) بلامانع است